Can Hakkı Nedir? | Blog

Can Hakkı Nedir?

Karınca, sınava hazırlık sürecinde öğrencilere daha fazla destek olabilmek için “can hakkı” ile başarıyı desteklemeye karar verdi.

Karınca Ekibi 3 Mart 2021

Karınca’daki “can hakkı” başarılı öğrencileri desteklemek için tasarlanmıştır. Can hakkı ile kullanıcıların test sorularını anlayarak, üst üste boş bırakmadan test çözmelerini hedefliyoruz. Herhangi bir testte sürekli soruları atlayan

buy cheap kamagra oral jelly

, ne kadar yanlış yaptığını önemsemeyen öğrencileri düşündüğünüzde bizi anlayabilirsiniz. 

Can hakkını bir öğrenme ve geliştirme yöntemi olarak kurgulayan ekibimiz, her kullanıcıya günlük can hakkı verir. Her yanlış cevapta ve 3 soruyu boş bıraktığınızda bir can kaybedersiniz. 

 

Niye Can Hakkı Var?
Öğretmeyi hedeflemeyen, hızlıca sonuca ulaşabildiğiniz ve özensiz soru çözdüğünüz altyapılar sizi başarıya ulaştırmayacaktır. Can hakkı ile bu kolaycılığı sonlandırıp, size bir alışkanlık kazandırmayı planlıyoruz. Böylece başarılı öğrencileri desteklediğimiz ve öğrenme pratiklerini güçlendirdiğimiz bir altyapı oluşturmayı hedefliyoruz.  

 

karinca yenilenen can hakki
Karınca’da Can Hakkı Ne Zaman Yenilenir?
Can hakkınız her gün 5 adet olarak yenilenir. Gün içinde canlarınız bitmişse üzülmeyin, 5 saat içinde yine 5 canınız daha olur. Doğru yaptığınız sürece bu canlarla istediğiniz kadar test çözebilirsiniz.

Nasıl Can Kazanabilirim?
Aynı gün içinde daha fazla can hakkıyla soru çözmek isterseniz bitirdiğiniz testi yeniden çözerek / pratik yaparak 1 can kazanırsınız. Bitirdiğiniz testi arkadaşınızla paylaştığınızda, paylaştığınız testin her çözülmesinde 5 can daha kazanırsınız. Ayrıca arkadaşlarınıza Karınca’ya davet edip, 1 hafta boyunca premium üyelik kazanıp, sınırsız can hakkınızla test çözebilirsiniz. 

 

karinca sinirsiz can hakki
Nasıl Sınırsız Can Hakkına Sahip Olabilirim?
Karınca’da sınırsız can hakkına ulaşmak isterseniz premium üye olabilirsiniz. Premium üyeler için can hakkı sınırsızdır. İstedikleri kadar soru çözerler ve Karınca’yı sınırsız kullanabilirler.

Bonus: Sınırsız Can Hakkıyla Test Çözmeyi Ücretsiz Dene
Sınırsız can hakkıyla test çözmek istersen premium üyeliği 3 gün ücretsiz deneyebilirsin. “Nasıl olacak o” diye soruyorsan cevabı aşağıdadır. 

premium uyeligi ucretsiz dene

Hemen Karınca'yı İndir

Üniversiteye Hazırlanmaya Başla
google play logo
app store logo

Dikkatinizi Çekebilir