Soru Bankası Almadan Ücretsiz Soru Nasıl Çözülür? | Blog

Soru Bankası Almadan Ücretsiz Soru Nasıl Çözülür?

YKS’ye hazırlanırken soru bankalarına binlerce lira harcamadan nasıl ücretsiz test soruları çözebiliriz? Pratik bir uygulama önerisiyle karşınızdayız.

Karınca Ekibi 10 Kasım 2020

YKS sınavına hazırlanan herkes, her türlü kaynaktan fazlaca soru çözmek istiyor. Biliyoruz ki, sınava kadar ne kadar çok soru çözersek sınavda karşımıza çıkabilecek sorulara karşı daha hazırlıklı oluruz. Peki, soru bankalarına binlerce lira harcamadan nasıl ücretsiz test soruları çözebiliriz?

Ücretsiz Soru Çözmek
Son yıllarda YKS için internette pek çok ücretsiz kaynak bulmak mümkün. Bu çeşitlilik fazlasıyla arttı, ama bir sorun da ortaya çıktı. Bu sorular  “güncel, kaliteli ve yeni nesil sorular” mı?  Tahmin edersiniz ki değiller. Peki hepsi böyle mi? Hayır.

Karınca Ücretsiz, Akıllı / Mobil Soru Bankası
Karınca, içeriğinde ücretsiz soru çözme hakkı barındıran, hergün ücretsiz soru çözebileceğiniz YKS’ye hazırlık uygulamasıdır. Hemen Karınca’yı indirebilir

kamagra oral jelly usa

, hızlıca kayıt olup istediğiniz dersin konusundan yeni nesil ve klasik test sorularını ücretsiz çözebilirsin. Hatta ayda bir kere TYT ya da AYT deneme sınavına ücretsiz girebilirsin. Eğer ücretsiz soru hakları sana yetmiyorsa, sadece bir soru bankası fiyatına aylık üyelik alıp, sınırsız test sorusu çözme hakkını da kullanabilirsin. Tercih senin 🙂

Hemen Karınca'yı İndir

Üniversiteye Hazırlanmaya Başla
google play logo
app store logo

Dikkatinizi Çekebilir