Test Çözmenin Kolay ve Ekonomik Yolu | Blog

Test Çözmenin Kolay ve Ekonomik Yolu

Üniversite sınavına hazırlanan öğrenciler için, test ve deneme çözmenin en kolay ve ekonomik yolu Karınca yayında! Karınca’da yeni nesil sorularla klasik soruları bir arada çözüp, başarı grafiklerine ulaşıp, yoğunlaşman gereken konular hakkında bilgi edinebilirsin. Geleceğin için bir adım at ve Karınca’yı indir!

Karınca Ekibi 19 Kasım 2020

Pandemi ile birlikte eğitim – öğretim, soru çözme ve sınavlara hazırlık sürecinin neredeyse tamamı online platformlara taşındı. Karınca bu süreçte üniversiteye hazırlanan öğrenciler için nitelikli, yeni nesil sorularla, ekonomik bir test kaynağı olma hedefiyle yayında.

Pandemi hayatımızda “yeni normal” olarak tanımlanan bir yaşam biçimi üretti. Bu yeni normal, eğitim ve öğrenim sürecinde online alternatiflerin ortaya çıkmasını destekledi. Karınca bu yeni normalde üniversite sınavına hazırlanan öğrenciler için çalışma arkadaşı olma çabasıyla ortaya çıktı. Siz de online olarak üniversiteye hazırlanmanın yolunu arıyorsanız, doğru yerdesiniz.

Karınca’da TYT ve AYT Konularında Test Çözmek
Karınca üniversiteye hazırlanan öğrencilere yayınevi

generic levitra

, kurs ve eğitmenlerin hazırladığı yeni nesil sınav sistemine uyumlu, AYT ve TYT konularında geniş bir soru havuzu sunar. Üniversiteye hazırlanmak için cep telefonunuz yeterli. Hemen Karınca’yı indirip, üniversite sınavında çıkmış konularda test çözmeye başlayabilirsiniz.

Karınca’da Online Deneme Sınavı Çözmek
Konu testlerindeki başarını deneme sınavlarında test etmek istiyorsan Karınca en doğru adres. Karınca’da TYT ve AYT deneme sınavlarına girip, sınav sonunda başarını hemen görebilirsin. İstersen girdiğin deneme sınavını arkadaşınla paylaşıp, karşılıklı ilerlemenizi kontrol edebilirsin.

Başarını İstatistiklerle İzle
Üniversiteye hazırlanmak uzun bir gelişim süreci. Karınca bu gelişim sürecinde senin bireysel gelişimini izlemeni ve kontrol etmeni sağlar. Çözdüğün konular, başarı oranların bir ay önceki girdiğin deneme ile bu gün gireceğin denemenin sonuçları ve daha bir çok özellik için Karınca’nın sana sunduğu istatistikleri kullanabilirsin.

Ekonomik ve Pratik Bir Çözüm
Bir sürü kaynak taraması için zaman ve odağını kaybetme. Karınca ile istediğin zaman, istediğin yerde üniversiteye hazırlanmak hem çok kolay, hem de ekonomiktir. Hemen Karınca’yı indir, sen de hazırlık maratonuna bir adım önde başla.

Hemen Karınca'yı İndir

Üniversiteye Hazırlanmaya Başla
google play logo
app store logo

Dikkatinizi Çekebilir