YKS’ye Hazırlananlar İçin 5 Mobil Uygulama Önerisi | Blog

YKS’ye Hazırlananlar İçin 5 Mobil Uygulama Önerisi

Üniversite sınavına daha planlı ve verimli çalışmak için 5 harika uygulaması öneriyoruz. Hemen inceleyin.

Karınca Ekibi 4 Kasım 2020

 

Bu blogda, YKS sınavına hazırlanırken size yardımcı olabilecek mobil uygulamalardan bahsedeceğiz. Üniversite sınavına hazırlanırken daha planlı ve verimli çalışmak istersen, işte sana 5 Harika uygulama.

 

zoom-logo

Zoom
Artık herkesin telefonunda olduğunu düşünsek de, bunu en başa koymaktan vazgeçemedik. Hem eğitim öğretim sürecini verimli yürütmek hem de arkadaşların ile sınava hazırlanırken iletişim kurmak için Zoom’u kesinlikle denemelisin. Üstelik her kullanıcıya ücretsiz olarak kullanım hakkı sağlıyor ve bu gayet yeterli. 

 

zoom-logo

Trello

YKS’ye hazırlıkta iyi bir plan hazırlayıp bunu düzenli takip etmek, ilerleme notlarını incelemek ve hatta çalışma planını arkadaşlarınla paylaşmak ve beraber çalışmak için Trello en güzel uygulamalardan biri. Ücretsiz olarak hemen telefonuna indir, kendi çalışma panolarını yarat. Eğer bir grup arkadaşınla birlikte çalışıyorsan, onları da panolara ekle. Kullanımı çok pratik!

 

zoom-logo

TED

Sınava hazırlanmak uzun ve zor bir süreç. Çoğunlukla odaklanma ve dikkat sorunu yaşayabilirsin. TED mobil uygulamasında yer alan ilham verici konuşmalar ve sunumlar ile bunları rahatça aşabilirsin. Geleceğin TED konuşmacısı olarak seni de görmek ne güzel olur.

 

zoom-logo

Quizlet

Öğrendiklerinizi çalışmak ve pratik yapmak için en iyi uygulamalardan bir tanesi Quizlet’tir. Tarih, fen bilimleri, yabancı dil dahil birçok alanda diğer öğrencilerin hazırladığı çalışma setlerini kullanabilir veya hemen çalışma kartlarını oluşturabilirsin.

 

zoom-logo

Karınca

YKSiye hazırlanan öğrenciler için Karınca pratik ve ekonomik bir test çözme uygulamasıdır. Pek çok kaynaktan

Buy Nolvadex UK

, özenle bir araya getirilmiş yeni nesil sınav sorularıyla, öğrencilere güçlü bir altyapı sunmaktadır. Online deneme sınavı, istatistik ve başarı ekranlarıyla öğrencilere sunduğu katkının yanında, üniversiteye hazırlık maliyetlerini de minimuma düşürmektedir. Şimdi, hemen Karınca’yı indir, geleceğin için bir adım at!

Hemen Karınca'yı İndir

Üniversiteye Hazırlanmaya Başla
google play logo
app store logo

Dikkatinizi Çekebilir